Wellness katalog Oriflame

Aktuální Wellness katalog Oriflame 2015

Platnost katalogu do: 21.12.2015

V roce 2016 se Oriflame rozhodl již nevydávat samostatný katalog Oriflame Wellness. Toto rozhodnutí se potvrdilo i v roce 2017.

Produkty z katalogu Wellness tedy najdete ve společném jednotném katalogu Oriflame. Aktuální katalog ORIFLAME zde.
Zatím poslední vydaný katalog Wellness by Oriflame měl pltnost do: 21.12.2015

[PageFlipBook_24]

Online katalog Oriflame

in-oriflame.cz

Život v dnešní době je hektický a většina z nás nemá dostatek času ani energie na to, abychom se soustavně soustředili na dostatečnou výživu pro své tělo. Řada Wellness by Oriflame je unikátní řada potravinových doplňků, vyvinutá a otestovaná ve Švédsku, která přináší „krásu vycházející zevnitř“. Tento jedinečný koncept vnáší do světa výživy jednoduchost a přehlednost a pomáhá nám zároveň vypadat a cítit se skvěle. Účinnost a bezpečnost všech Wellness přípravků prokázala řada klinických testů.
Doplňky stravy vznikají v souladu s nejpřísnějšími farmaceutickými kvalitativními a bezpečnostními standardy GMP (Good Manufacturing Practice). Wellness přípravky vyvinuli, zdokonalili a testovali ve Švédsku světově renomovaní vědci. Receptury jsou postaveny na přírodních složkách a jsou bez obsahu umělých barviv, příchutí a geneticky modifikovaných organismů, aby byl zaručen jejich optimální účinek a bezpečnost.