O nás

Co je Oriflame

oriflame
Oriflame je kosmetická společnost nabízející vysoce kvalitní přírodní kosmetické přípravky odlišným způsobem prodeje – prostřednictvím nezávislých kosmetických poradců.

Přímý prodej umožňuje našim zákazníkům získávat rady a inspirace od kosmetických poradců, které znají a jimž důvěřují. Nakupování přímo od poradců je pohodlné a výhodné.

zakladatelé Oriflame bratři Jonas a Robert af Jochnickové již v roce 1967.

Oriflame dnes patří mezi rychle rostoucí kosmetické společnosti. Své výrobky prodává v 62 zemích a patří k lídrům ve více než 30 zemích.

V České republice začala firma Oriflame působit již v roce 1990. Ode dne vzniku se k nám postupně připojilo více než 90 000 nezávislých kosmetických poradců z celé země a stále se rozrůstáme

Výrobky zásadně nejsou testovány na zvířatech.

  • Příroda je největším zdrojem naší inspirace a my si jí hluboce vážíme. Proto veškeré suroviny, které využíváme, pocházejí z obnovitelných zdrojů a vždy klademe důraz na to, aby naše podnikatelské aktivity přírodu neohrožovali.

Jedna z nejkrásnějších českých modelek současnosti a patronka srdcí všech opuštěných a potřebných dětí Tereza Maxová spojila svůj rok 2009 opět se značkou Oriflame.

Charitativní projekt Oriflame dětem přináší peníze na různé dílčí projekty pro děti z kojeneckých ústavů a dětských domovů.