Wellness katalog Oriflame

Aktuální Wellness katalog Oriflame

Platnost katalogu do: 18.5.2020

V roce 2016 se Oriflame rozhodl již nevydávat samostatný katalog Oriflame Wellness. Toto je po 4 letech, co opět Wellness katalog Oriflame vyšel.

Online katalog Oriflame

in-oriflame.cz

Život v dnešní době je hektický a většina z nás nemá dostatek času ani energie na to, abychom se soustavně soustředili na dostatečnou výživu pro své tělo. Řada Wellness by Oriflame je unikátní řada potravinových doplňků, vyvinutá a otestovaná ve Švédsku, která přináší „krásu vycházející zevnitř“. Tento jedinečný koncept vnáší do světa výživy jednoduchost a přehlednost a pomáhá nám zároveň vypadat a cítit se skvěle. Účinnost a bezpečnost všech Wellness přípravků prokázala řada klinických testů.
Doplňky stravy vznikají v souladu s nejpřísnějšími farmaceutickými kvalitativními a bezpečnostními standardy GMP (Good Manufacturing Practice). Wellness přípravky vyvinuli, zdokonalili a testovali ve Švédsku světově renomovaní vědci. Receptury jsou postaveny na přírodních složkách a jsou bez obsahu umělých barviv, příchutí a geneticky modifikovaných organismů, aby byl zaručen jejich optimální účinek a bezpečnost.